Levný Reebok Classic
Mena:

Ochrana osobných údajov

Záruka ochrany soukromí

Vždy klademe velký důraz na vaše soukromí a jednáme tak, abychom chránili vaše osobní informace. Neposkytujeme pronájem, sdílení ani prodej informací třetím osobám ani jiným osobám, ani osobní údaje nepoužíváme z jiného důvodu, než je jeho zamýšlené použití.

Soukromí

(1) Zajistíme, abychom vaše osobní údaje spravovali bezpečně a srozumitelně a použijeme pouze vaše osobní údaje, pokud je nutné, abychom vám poskytli službu nebo vykonali další zásadní obchodní operace a činnosti.

(2) Nejprve získáme váš souhlas, jestliže použijeme vaše informace pro účely, které nesouvisejí s poskytovanými službami.

(3) Vždy použijeme zákonné a spravedlivé prostředky pro shromažďování osobních údajů a nikoli nepřiměřeně rušivým způsobem.

Záruka zabezpečení

Nepodléháme žádnému podvodu z plastových karet! Vynakládáme veškeré úsilí, abychom zajistili, že vaše nákupní zkušenosti na našich webových stránkách jsou bezpečné a bezpečné. Jste plně chráněni při nakupování na našich stránkách. Platební proces je chráněn standardním šifrováním mezi prohlížečem zákazníka a našimi stránkami a opět mezi naší stránkou a platební bránou. Vše, co zaručuje, že nikdo nemůže zachytit detaily plastové karty.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně těchto zásad ochrany osobních údajů, kontaktujte nás.
Povedzte priateľom o tomto produkte. 
Copyright © 2018 www.aisling.cz. Powered by Levný Reebok Classic